Babbel apžvalga ir įvertinimas

Kuo ši anglų kalbos mokymosi programėlė skiriasi nuo kitų?

Kas yra Babbel ir kaip ji veikia?

Babbel savo kelią padėti mokytis anglų ir kitų kalbų pradėjo 2008 metais. Kompanija pradėjo darbą Vokietijoje, kur šiuo metu vis dar yra kompanijos pagrindinė būstinė. Šiuo metu Babbel leidžia mokytis 15 skirtingų kalbų, tarp jų ir anglų.
Babbel komandoje dirba įvairių sričių specialistai - IT specialistai, lingvistai ir edukologai.
Dauguma apžvalgininkų vertina Babbel teigiamai. Programėlės kursai logiškai sudaryti ir ypač tinka kalbos pagrindus įvaldžiusiems mokiniams. Programėlė yra mokama ir siūlo bandomąjį laikotarpį norintiems ją išbandyti. Šiam laikotarpiui pasibaigus, Babbel kainuoja apie 9.95 € / mėn., priklausomai nuo pasirinkto plano.
Pagrindinė kritika kurios susilaukia Babbel, yra menka užduočių įvairove, ir skirimu per daug dėmesio pavienių žodžių rašybai. Babbel įtraukia šiek tiek gramatikos paaiškinimų ir užduočių, bei kai kuriose užduotyse netgi lavina pavienių žodžių tarimą. Tačiau šios programėlės balso atpažinimo algoritmas yra labai liberalus, tad sunku vertinti jo tikslumą.
unnamed
pexels-pixabay-356079 (1)

Babbel programėlės įvertinimas

Babbel yra neblogas būdas mokytis naujas kalbas, ypač jeigu jus domina kitos Europos ar pasaulio kalbos. Tačiau užduotys yra labai monotoniškos ir iš esmės seka vieną ir tą pačią struktūrą, todėl ši mokymosi programa gali greitai pabosti. Babbel žodynas yra praktiškesnis nei Duolingo, ir ši programa taip pat veikia įvairiuose įrenginiuose. Jeigu norite mokytis ne anglų kalbą, o kitas - ši programėlė gali būti neblogas pasirinkimas.

Tačiau norintiems puikiai išmokti kalbėti angliškai visgi siūlytume išbandyti IGUDU. Kitaip nei Babbel, IGUDU specializuojasi anglų kalbos mokyme ir skiria daug dėmesio lavinti kalbėjimo įgūdžiams. IGUDU užduotys yra labai įvairios ir jų bazė yra pastoviai įvairinama ir papildoma. Taip pat, IGUDU puikiai tinka tiek ką tik pradėjusiems mokytis anglų kalba, tiek jau pažengusiems. Tuo tarpu Babbel, labiau tinka kalbos pagrindus jau turintiems žmonėms.

Išmok kalbėti angliškai, paversk pasyvias žinias įgūdžiu!

Registruokis ir priimk iššūkį: mokykis 15 min. į dieną 30 dienų. Stebėkis savo progresu!