Anglu24 apžvalga ir įvertinimas

Kuo ši anglų kalbos mokymosi programėlė skiriasi nuo kitų?

Kas yra Anglu24 ir kaip ji veikia?

Anglu24 yra Lietuvoje sukurtas anglų kalbos mokymosi produktas. Pasak Anglu24 svetainės, kursas buvo sukurtas poros mokytojų, norėjusių rinkai pateikti suskaitmenintą individualaus mokymosi produktą. Šis kursas susideda iš pagrindine audio formatu pateiktų pamokų. Iš esmės, tai anglų kalbos pamokos įrašas pritaikytas individualiam klausytojui. Prie pamokos rasite tekstu pateiktus pamokos užrašus, bei žodyno užrašus su garso įrašais, iliustruojančiais tarimą. Pamokos gale rasite paprastą testą patikrinti žinioms.

Deja, Anglu24 technologiškai yra labai paprastas sprendimas, ir nenaudoja jokių papildomų technologijų lavinančių kalbėjimo įgūdžius. Žinoma, tai gali būti privalumams neturintiems išmaniojo įrenginio, arba kompiuterio su mikrofonu.
Ši savarankiško mokymosi programa kainuoja apie 89 €, priklausomai nuo taikomų nuolaidų. Tai vienkartinė išlaida, todėl programos neteks prenumeruoti. Tačiau atsiranda rizika išleisti didesnę sumą pinigų nežinant ar programa tikrai atneš rezultatų kurių tikitės.
anglu24
pexels-pixabay-356079 (1)

Anglu24 programos įvertinimas

Jeigu mėgstate klausytis audio įrašų ir lengvai įsisavinate daug tekstinės informacijos, Anglu24 galėtu būti vienas iš pasirinkimų, ieškantiems savarankiškos mokymosi programos.

Visa informacija svetainėje pateikiama lietuvių kalba, kas gali būti patrauklu pradedantiesiems. Deja, sunku vertinti programos efektyvumą, nes neradome jokių mokslinių studijų ar vertinimų, galėsiančių jos efektyvumą paliudyti. Taip pat, Anglu24 nelavina kalbėjimo ir tarimo įgūdžių, nes nėra jokio mechanizmo tikrinančio galimas klaidas. Taip pat, šioje savarankiško mokymosi programoje nerasite sužaidybintų mokymosi elementų, priminimų mokytis ar įrankių įvertinti savo progresą.

Tačiau, jeigu ieškote pačio paprasčiausio kurso ar papildomų audio įrašų klausytis kelionės metu, ši programa galėtu jums tikti.

Tačiau jeigu norite kuo greičiau ir efektyviau išmokti kalbėti angliškai, kad net anglakalbiai pavydėtų, rekomenduojame išbandyti IGUDU. Su IGUDU balso atpažinimo technologijomis, jūs greitai imsite geriau kalbėti angliškai. Lyginant su Anglu24, IGUDU pranoksta savo konkurentą visapusiškai, tačiau naudojantis IGUDU reikalingas išmanusis telefonas, plančetė arba kompiuteris su mikrofonu. Taip pat, jums reikės interneto ryšio. Turbūt vienintelis Anglu24 pranašumas yra tas, jog garso įrašus galite išsaugoti įvairiose laikmenose ir jiems atkurti nebus reikalingas interneto ryšys, kas gali būti naudinga, pavyzdžiui, skrydžio metu.

Išmok kalbėti angliškai, paversk pasyvias žinias įgūdžiu!

Registruokis ir priimk iššūkį: mokykis 15 min. į dieną 30 dienų. Stebėkis savo progresu!