Anglų kalbos programėlės ir jų apžvalga

Aptarsime ir palyginsime populiariausias anglų kalbos mokymosi programėles.

Kokios anglų kalbos progamėlės padės man išmokti anglų kalbą?

Šiuo metu pasirinkimas yra tikrai platus. Rinkoje galima rasti įvairių anglų kalbos programėlių. Tik reikia atminti, jog jos ganėtinai skirtingos ir kartais geriau lavina vienus kalbos aspektus, nei kitus. Kad būtų lengviau rasti tinkamiausią programėlę, paruošėme kelis naudingus straipsnius, bei sudarėme palyginimų lentelę kurią rasite žemiau.
pexels-andrea-piacquadio-3768890
IGUDU_icon_rgb_original-8564777

IGUDU apžvalga ir palyginimas su kitomis programėlėmis

Kaip matote aukščiau pateiktoje lentelėje - IGUDU iš esmės skiriasi nuo visų kitų anglų kalbos programėlių tuo, kad lavina kalbėjimą ir tarimą. IGUDU buvo sukurtas norint suteikti mokiniams galimybę savarankiškai tobulinti kalbėjimo įgūdžius, tuo tarpu lavinant ir visus kitus būtinus kalbos aspektus. IGUDU taip pat lavina žodyną, rašybą ir klausimą. Daugumoje užduočių šie kalbos aspektai lavinami. Galite dabar pat išbandyti IGUDU DEMO užduotį   ir susipažinti su viena iš daugybės skirtingų IGUDU užduočių.

Taip pat verta paminėti, jog IGUDU tai lietuviškas mokymosi produktas. Norintiems palaikyti Lietuvos rinką, tai gali būti svarus argumentas renkantis tinkamiausią mokymosi programą.

Lyginant su kitomis programomis IGUDU ypatingas ir tuo, jog buvo sukurtas anglų kalbos specialistų, siekiančių pateikti pačią efektyviausią anglų kalbos mokymosi sistemą. Tuo tarpu Duolingo ir Babbel turi platų arsenalą kalbų kurias moko, tačiau labiau tinka norintiems praplėsti žodyną ir išmokti dažnai vartojamų frazių.

Kainos atžvilgiu, IGUDU skiriasi nuo konkurentų nedaug. Šiuo atveju, reikia tinkamai įvertinti programos paskirtį. IGUDU skirtas norintiems aktyviai mokytis anglų kalbos bei kuo greičiau pasiekti puikių rezultatų. Anglų kalbos specialistų sukurtas turinys specialiai pritaikytas įvairiems anglų kalbos lygiams, o Dirbtinis Intelektas ir balso atpažinimo technologijos leidžia greitai paversti pasyvias žinias kalbėjimo įgūdžiu. Tad jeigu norite patys išmokti anglų kalbos, rekomenduojame rinktis IGUDU.

Išmok kalbėti angliškai, paversk pasyvias žinias įgūdžiu!

Registruokis ir priimk iššūkį: mokykis 15 min. į dieną 30 dienų. Stebėkis savo progresu!