Anglų kalbos kursai: ar yra alternatyva?

Ar lankėte anglų kalbos kursus? Galbūt svarstėte ar jiems yra alternatyvų? Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime šiame straipsnyje.

Ar anglų kalbos kursai vienintelis būdas mokytis anglų kalbos?

Anglų kalbos kursai yra tikrai populiarus ir daugumai žmonių priimtinas būdas mokytis anglų kalbos. Tačiau ar tai tikrai vienintelis būdas išmokti anglų kalbos? Tikrai ne. Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir mokymosi būdai. Šiame straipsnyje sužinosite apie tikrą alternatyvą anglų kalbos kursams.
pexels-pixabay-265076
pexels-cottonbro-4098369

Anglų kalbos kursų pliusai ir minusai

Prieš aptardami alternatyvas, detaliau susipažinkime su anglų kalbos kursų pliusais ir minusais. Visų pirma, anglų kalbos kursai puikiai tinka žmonėms mėgstantiems mokytis mažose grupėse. Dauguma anglų kalbos kursų vyksta grupėse nuo 4 iki 10 žmonių. Juos veda mokytojai pasitelkdami specialiai pritaikytą mokymosi medžiagą. Puiku tai, kad anglų kalbos kursus galima pritaikyti konkretiems poreikiams. Rinkoje galima rasti specializuotų kursų verslo anglų kalbai lavinti, pasiruošti kelionėms ar egzaminams. Galimybė juos pritaikyti specialiems poreikiams yra viena iš didžiausių anglų kalbos kursų stiprybių.

Tačiau, yra ir kita medalio pusė. Pasirinkus netinkamą anglų kalbos mokyklą ar susidūrus su silpnesniu mokytoju, gali susidaryti progreso iliuzija. Tai reiškia, jog žmogus lankosi kursuose, tačiau vargiai tobulėja. Žinoma, tam gali būti aibė priežasčių. Galbūt mokinys per mažai skiria dėmesio besimokant, galbūt pasirenka netinkamą anglų kalbos lygį arba susiduria su silpnesniu mokytoju. Todėl labai svarbu rinktis kursus patikimoje kalbų mokykloje. INTELLECTUS anglų kalbos mokykla yra turbūt geriausia Lietuvoje, todėl jeigu ieškote anglų kalbos kursų, pasirinke INTELLECTUS tikrai nenusivilsite.

Anglų kalbos kursų alternatyva

Visgi anglų kalbos kursams yra ir alternatyva. Savaime suprantama, jog norint išmokti anglų kalbą, būtina lavinti kalbėjimo įgūdžius. Dabar tai įmanoma net ir mokantis savarankiškai. IGUDU yra vienas geriausių būdų norint pastoviai tobulėti savu tempu. Žmonėms kurie dėl laiko stokos ar kitų priežasčių negali dalyvauti anglų kalbos kursuose, arba nori papildomo įrankio besimokant, IGUDU yra geriausia alternatyva. Su IGUDU tiek pradedantysis, tiek pažengęs gali mokytis anglų kalbos ir gerinti savo tarimo ir kalbėjimo įgūdžius. Žinoma IGUDU savarankiško mokymosi sistema taip pat lavina žodyną, padeda įsisavinti gramatikos subtilybes, bei lavina klausimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius. Tai daugiamečio įdirbio rezultatas siekiant sukurti geriausią savarankiško mokymosi sistemą kuri galėtų atstoti anglų kalbos kursus.

pexels-tima-miroshnichenko-7046702

Išmok kalbėti angliškai, paversk pasyvias žinias įgūdžiu!

Registruokis ir priimk iššūkį: mokykis 15 min. į dieną 30 dienų. Stebėkis savo progresu!